Фото без опису09 грудня у приміщенні селищної ради відбулося друге пленарне засідання сесії Солонянської селищної ради VIII скликання. На засіданні було розглянуто ряд установчих питань, а ще прийняті рішення про затвердження заступників селищного голови, старост та старостинських округів Солонянської громади.

Розглянувши пропозицію очільника громади Михайла Мусійовича Копейка, депутати підтримали кандидатури на посаду його заступників. Першим заступником селищного голови було затверджено Грекову Ірину Вікторівну. Заступниками голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Оберемка Володимира Васильовича та Штогріна Едварда Юрійовича.

Також депутати проголосували за утворення десяти старостинських округів та за кандидатури старост цих округів. Оголошуємо їх імена:

Сліпченко Віктор Володимирович – староста Аполлонівського старостинського округу.

Гурін Володимир  Васильович  -староста  Широчанського старостинського округу.

Берестецька Ольга Олексіївна - староста Василівського старостинського округу

Пекарська-Дорожко Наталія Юріївна - староста Микільського старостинського округу

Сорокіна Олександра Вікторівна - староста Військового старостинського округу

Ладика Олег  Анатолійович  - староста Башмачанського старостинського округу

Ярошенко  Юрій  Васильович -  староста Кам’янського старостинського округу

Свистунов Володимир Геннадійович  - староста Письмечівського старостинського округу

Недайвода  Наталія  Дмитрівна – староста  Привільнянського старостинського округу

Сокур Володимир  Іванович  - староста  Сурсько-Михайлівського старостинського округу

Загалом депутати розглянули 13 питань. За результатами пленарного  засідання сесії прийнято 13 рішень.

Вітаємо новообраних заступників та старост з призначенням на посади! Віримо, що під вашим керівництвом наша громада досягне високих результатів у розвитку економіки, зростанні добробуту населення і консолідації суспільства. Переконані, що ваші професійні якості, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів всієї громади та держави. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.