Фото без опису09 грудня о 10.00 год відбудеться друге пленарне засідання І сесії Солонянської селищної ради 8 скликання.

Порядок денний сесії Солонянської селищної ради 8 скликання:

1. Про затвердження порядку денного другого пленарного засідання першої сесії Солонянської селищної ради восьмого скликання

2. Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Солонянської селищної ради та створення комісій з реорганізації сільських рад

3. Про внесення змін до рішення селищної ради №18 -43/ VII від 17.12.2019 "Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету Солонянської селищної ради"

4. Про утворення старостинських округів Солонянської селищної ради

5. Про затвердження Положення про старост

6. Про затвердження старост

7. Про затвердження першого заступника селищного голови 27.11.2020

8. Про затвердження заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

9. Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу

10. Про створення комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Солонянської селищної ради

11. Про надання згоди на прийняття з державної власності до власності Солонянської селищної ради шкільного автобуса "Атаман"

12. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 11.09.2020 року №35-50/VII "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗО "Кам'янський заклад дошкільної освіти "Топольок" Солонянської селищної ради Дніпропетроської області"

Детальніше з проєктами рішень можна ознайомитися за посиланням https://gromada.org.ua/.../1-sesiya-8-sklikannya-2.../

Прохання хто має симптоми захворювання, залишайтеся вдома! Вхід в приміщення селищної ради лише в захисних масках!