ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ШКІЛ СОЛОНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.12.2020 11:17

Солонянська селищна рада постійно дбає про оновлення матеріально-технічної бази шкіл і майже щотижня радує установи освіти новим придбанням.

Не став винятком і цей тиждень, вже на його початку в 1-х класи нової української школи Солонянської ОТГ відправили крісла «груші», закуплені за кошти місцевого бюджету на суму 8820 грн. 9 яскравих та зручних крісел вже випробовують першачки нашої громади.

Для забезпечення санітарно-епідеміологічних умов в закладах загальної середньої освіти за кошти місцевого бюджету в сумі 660 грн докупили 10 захисних окулярів та 32 дозатора для рідкого мила для шкільних вбиралень на загальну суму 5742 грн.