18 лютого 2020 року, голова Солонянської об’єднаної територіальної громади Копейко Михайло Мусійович побував у 4-ому старостинському окрузі: Василівському, в рамках циклу звітів голови Солонянської ОТГ по старостинським округам.

Ціль візиту- звітування перед мешканцями Василівського старостинського округу, на який пішло майже 4 400 000 грн та про підсумки роботи виконавчого комітету Солонянської селищної ради  за 2019 рік,  аналіз та визначення  головних пріоритетів та напрямків роботи на 2020 рік.

Голова громади зупинився на досягнутих результатах та  виконаних завданнях, використанні бюджетних коштів, впроваджених заходах відповідних програм та реалізації проектів, які дозволили залучити в громаду додаткове фінансування. Серед яких: розвиток соціально-гуманітарної сфери, розвиток місцевого самоврядування,  децентралізація влади та міжбюджетних відносин,  забезпечення безпеки життєдіяльності населення,  зростання конкурентоспроможності економіки громади  та залучення інвестицій.

Копейко М.М. окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку громади на 2020 рік  і запевнив, що злагодженою, наполегливою працею, спільними зусиллями влади, громадськості, депутатського корпусу Солонянської селищної ради   досягне поставлених цілей для покращення життя жителів Солонянської ОТГ.

По завершенню доповіді присутні мали сповна скористатися можливістю живого спілкуваннята порушити ряд питань, які турбували мешканців, зокрема: чи збільшиться орендна плата за землю; чи планують збільшення вартості води за 1 м3; коли буде встановлено дитячий майданчик по вулиці Увлаховича та порушено питання внесення корективів в графік роботи вуличного освітлення.