Завершився регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»

У два яскравих та насичених змаганнями фінальних дні, що проходили 13 та 14 лютого 2020 року в надсучасній опорній школі відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради, вдалося знайти переможця регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Історія». Ним став Довганенко Роман Олександрович, вчитель історії комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпровської міської ради!

Молодий та талановитий педагог щедро ділився із колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї, демонстрував креативність, творчий підхід, глибокі знання історії та, маючи почуття гумору, шукав свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня.

Даний конкурс відкрив для історичної освіти Дніпропетровщини не лише переможця, але й дозволив знайти ту молоду та амбітну зіркову п’ятірку, що вже дозволяє називати її вчителями-майстрами! Це саме ті вчителі історії, що можуть, вміють, хочуть та постійно шукають нові педагогічні можливості. Це ті, кому доля дає великі перспективи, щоб надалі підніматися сходинками до вершини професійної майстерності.

Серед п’ятірки кращих є Родіонов Дмитро Миколайович, вчитель історії Криворізької Центрально-Міської гімназії Криворізької міської ради – ІІ місце, Носов Володимир Юрійович, вчитель історії Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради – ІІІ місце, Зборець Світлана Вікторівна, вчитель історії комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16 Кам’янської міської ради – лауреат конкурсу, Шиманчик Яна Миколаївна, вчитель історії комунального закладу «Мар'є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Девладівської сільської ради Софіївської району – лауреат конкурсу.

Тож вітаємо переможця та учасників із знаковою перемогою у їх педагогічному леті!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020» вкотре підтвердив, що наша область багата на педагогів-майстрів своєї справи!

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100024169267187