Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ було відвідано дошкільний навчальний заклад

Дата: 29.08.2019 08:24

28.08.2019 поліцейським офіцером Солонянської ОТГ ???? спільно з інспектором з ювенальної превенції????,було відвідано дошкільний навчальний заклад "Ромашка" с. Аполлонівка, Солонянського району. Ми мали змогу познайомитись з чудовими дітлахами????, поспілкуватись, розповісти про нашу професію, про те, що робимо кожного дня, нагадали правила поводження на дорозі????????????, про поведінку в людних місцях та дисципліну у дитячому садочку. Дали дітям змогу відчути себе справжніми офіцерами поліції????????, посидіти в службовому автомобілі????, приміряти поліцейську екіпіровку та форму. Натомість ми отримали незлічену кількість позитивних вражень, зарядились позитивною енергетикою. Здавалось навіть в одну мить, що діти розберуть службове авто на малесенькі частинки????. Дякуємо велике всім без винятку: дітям, адміністрації садочка, працівникам даного закладу за чудовий прийом та до нових зустрічей, які ми впевнені відбуватимуться надалі частіше)))????????