Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ

Дата: 27.08.2019 16:27

В період з 19.08.2019 по 25.08.2019 Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ на обслуговуваній території було здійснено перевірку сімей які опинились в СЖО, в ході якої з батьками проведено бесіди щодо недопущення ухилення виконання батьківських обов`язків. В одній з перевірених сімей було виявлено жахливі умови для проживання малолітніх дітей, прийнято рішення про тимчасове вилучення дітей з сім`ї.

Під час патрулювання території було виявлено порушення правил дорожнього руху та винесено постанови за ст. 126 ч. 2 та ст. 121 Ч 5.

Також був виявлений факт порушень правил адміністративного нагляду зібрані матеріали та надіслано матеріали до суду за ст. 187 ч 1.

24.08.2019 з 15:00 по 00:00 знаходився на ОГП.