КЗ "Спорт для всіх".

Дата: 29.08.2019 10:44

Команда Солонянської ОТГ прийняла участь у спартакіаді на звання "Краща спортивна ОТГ Дніпропетровщини 2019 року". Змагання проводилися з поміж 22 команд Дніпропетровської області у смт. Петриківка. Наші спортсмени виступили в таких видах спорту як волейбол, футзал, гирьовий спорт, тенніс, шахи та шашки. Десяте загальнокомандне місце - такий результат першої участі збірної Солонянської ОТГ в обласній спартакіаді.

За організацію доставки команди дякуємо селищному голові Копейко М.М.