"Купала FEST" 2019 10-ий ювілейний щорічний фольклорний фестиваль

Дата: 13.06.2019 14:20

с.Василівка                                                                           5 липня 2019 року

Запрошуємо на щорічний фестиваль "Купала FEST", який відбудеться на території с.Василівка (Солонянська селищна рада, Дніпропетровська область).

Офіційний початок фестивалю: о 17 годині 5 липня 2019 року.

У програмі фестивалю – конкурси «Купальський обряд», «Купальську вінок», «Чайне різнотравя», «Ювілейний каравай», «Добре сало»

виступи художніх самодіяльних колективів ОТГ нашої країни, традиційні народні гуляння, купальське багаття, ярмарок виробів народних майстрів, смачна юшка та життєдайна енергія старовинного свята.

Організатори свята: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради,

Головні спонсори фестивалю: Благодійна організація «Фонд соціального розвитку «Майбутнє» Сергія Касьянова.

Чекаємо всіх у гості на чудовий ставочок біля села, де розмістяться сцена, зона для театральних дійств, а також місця для відпочинку всіх учасників.

ОРГКОМІТЕТ