Поліцейським офіцером громади Солонянської ОТГ спільно з службою у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради та інспектором з ювенальної превенції Солонянського ВП

Дата: 13.06.2019 09:35
Кількість переглядів: 1978

12.06.2019 поліцейським офіцером громади Солонянської ОТГ спільно  з службою у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради та інспектором з ювенальної превенції Солонянського ВП було перевірено 10 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Під час перевірки виявлено декілька сімей, які не в повному обсязі виконують обов‘язки щодо створення належних умов проживання та виховання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди, роз’яснено батьківські обов’язки та попереджено про відповідальність.