Прес-анонс Як покращити якість води в Солонянській ОТГ?

31 січня о 13:00 в залі засідань виконавчого комітету Солонянської селищної ради (смт. Солоне, вулиця Гагаріна, 7) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо вдосконалення інфраструктури водозабезпечення в Солонянській ОТГ. У Солонянській ОТГ Дніпропетровської області близько 80% комунальної інфраструктури водозабезпечення знаходяться в критичному стані, а в населених пунктах територіальної громади регулярно відбуваються перебої водопостачання. Відсутність стратегії реформування системи водопостачання призводить до погіршення стану здоров’я мешканців ОТГ та екологічного забруднення. Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками ради Солонянської територіальної громади, профільного комунального підприємства “Солонянське житлово-комунальне управління” та активістами обговорять варіанти реформування системи водопостачання ОТГ. Питання публічної консультації: 1. Якою має бути стратегія реформування системи водозабезпечення? 2. Як забезпечити участь активних мешканців в розробці стратегії? 3. Які джерела фінансування варто залучити ? Учасники консультації: - Михайло Копейко, Солонянський селищний голова - Микола Якушенков, директор КП “Солонянське ЖКУ” - Григоренко Сергій , громадський активіст - Цюп’як Вірослав, представник ГО“Центр UA” в Дніпропетровській області. За додатковою інформацією звертайтесь до Цюп’яка Вірослава — (073)126 08 32. Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.