Оголошення про проведення електронного аукціону зі зниженням стартової орендної плати щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме будівлі ферми загальною площею 816,6 кв.м. за адресою: Дніпропетровська область, с. Сергіївка, вул. Центральна, буд. 1-а, який відбудеться 05.10.2022 року.

Оголошення про проведення електронного аукціону на право оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме будівлі ферми загальною площею 816,6 кв.м. за адресою: Дніпропетровська область, с. Сергіївка, вул. Центральна, буд. 1-а, який відбудеться 14.09.2022 року.

Оголошення про проведення електронного аукціону на право продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме нежитлових приміщень на І поверсі ІІ поверхової будівлі будинку культури загальною площею 69,7 кв.м.