Оголошення про проведення електронного аукціону щодо продажу об’єкту комунальної власності Солонянської селищної ради, який підлягає приватизації, а саме громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: сщ. Надіївка, вул. Польова, буд. 2-А (код об’єкту приватизації в електронній торговій системі  UA-AR-P-2021-10-04-000003-2; код аукціону - UA-AR-P-2021-11-10-000029-1).

Солонянська селищна рада оголошує про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

У зв’язку з розробленням проєкту «Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району»  виконком Солонянської селищної ради заявляє про наміри виконання комплексу робіт, що пов’язані з реконструкцією підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району Дніпропетровської області.

Оголошення

Виконавчий комітет Солонянскої селищної ради повідомляє про скасування оголошення щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, який мав відбутися 10.06.2020 року о 10.00 год. 00 хв. за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 у зв’язку із розпорядженням селищного голови № Р-98 від 27.05.2020 року.