Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оголошення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-27-009808-a)

ОГОЛОШЕННЯ щодо визнання спадщини відумерлою оголошення

ОГОЛОШЕННЯ щодо визнання спадщини відумерлою

Солонянська селищна рада  повідомляє, що до Солонянського районного суду Дніпропетровської області  готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою після смерті Чубук Уляни Артемівни (померла 03.09.2001 року, актовий запис про смерть №15 від 04.09.2001 року), яка проживала за адресою: Дніпропетровська область, Солонянський (зараз – Дніпровський) район, село Стародніпровське, вул. Горького, 42.

Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом оголошення

Солонянська селищна рада оголошує про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Оголошуємо про наявність посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради терміново оголошує про наявність посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Солонянської селищної ради – 1 (одна) штатна одиниця. До функціональних обов’язків спеціаліста входить планування та проведення процедур закупівель: відкритих торгів, спрощених закупівель, забезпечення укладання допорогових договорів.