Просимо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Солонянської громади, заповнити анкету для вивчення ситуації щодо проявів насильства та оцінки потреб чи підтримки

Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» співпрацює із нашою Солонянською громадою та проводить дослідження в рамках проєкту «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів» в рамках Спеціальної програми підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території) за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Юридичний порадник для ВПО актуально для ВПО

Юридичний порадник для ВПО

Наразі за його допомогою внутрішньо переміщені особи можуть швидко, без оплати та реєстрації :

Чат-бот "Знайти рідних"

В Україні запустили чат-бот для пошуку людей, з якими втрачено зв’язок під час війни – https://t.me/Family_Search_bot. Сервіс "Знайди рідних" дозволить знайти друзів та рідних, навіть, якщо вони зараз знаходяться закордоном.

Актуально для українців, які вимушено покинули свої домівки через війну актуально для ВПО

Актуально для українців, які вимушено покинули свої домівки через війну

Ще раз звертаємо вашу увагу: детально про Програму допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Програма підтримки переселенців охоплює три напрямки: грошова підтримка, працевлаштування переселенців та компенсація комунальних витрат.

Важлива інформація для ВПО актуально для ВПО

Важлива інформація для ВПО

Юридичний відділ Солонянської селищної ради підготував комплексний документ, в якому зібрано відповіді на актуальні питання для внутрішньо переміщених осіб: