Комплексна послуга Допомога для ВПО оновлюється. Що зміниться? актуально для ВПО

Комплексна послуга Допомога для ВПО оновлюється. Що зміниться?

З 1 листопада послуга - Допомога для ВПО -  стала тимчасово недоступною в Дії. Міністерство цифрової трансформації спільно з Мінсоцполітики оновлюють сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою.

На початку вересня у Дніпрі відбувся східноукраїнський Форум Рад ВПО «Змі(ц)нюємо Україну!» актуально для ВПО

УВКБ ООН та місцева партнерська організація Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» зібрали понад 100 учасників із Рад ВПО. На одному майданчику зустрілися представниці й представники Рад ВПО, органів влади Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей, експертки та експерти благодійних і громадських правозахисних організацій.

Продовжуємо отримувати допомогу в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS"

Для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб ми отримали 4 електричні плити на 2 комфорки, які надійшли в нашу громаду в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Електричні плити вже передано до прихистку. Також вже встановлено автономну сонячну електростанцію, яку ми отримали раніше.

Чи мають право на субсидію ВПО? актуально для ВПО

Чи мають право на субсидію ВПО?

Так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.

Запрошуємо ВПО на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб на зустріч з фахівцями Солонянського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та членів Ради ВПО при Солонянській селищній раді на вебінар за темою «Підтримка гендерного підходу в Радах ВПО» актуально для ВПО