Відбувся тренінг "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад" актуально для ВПО

17-18 серпня представниці Ради внутрішньо переміщених осіб при Солонянській селищній раді взяли участь у тренінзі "Гендерно орієнтовані підходи в постконфліктному відновленні громад" який відбувся у місті Дніпро.

Безоплатний курс для держслужбовців із цифровізації та відкритих даних. Реєструйтеся на Digitalize Ukraine’s Future

На курсі дізнаєтеся більше про цифрову трансформацію та управління відкритими даними. Навчальна програма знадобиться для СDTO держорганів, держслужбовців категорії «А», а також для керівників та спеціалістів, які відповідають за розвиток відкритих даних і цифрову трансформацію у своїй установі.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 24 та 25 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 23 січня