Фото без опису24 листопада у приміщенні лабораторії нових інформаційних технологій Солонянської СЗШ №1 (опорний заклад) відбувся фінал районного етапу Всеукраїнської вікторини „Знавець олімпійського спорту” серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Солонянського району. Даний захід проходить у рамках освітнього проекту „Хай олімпізм життєвим стане кредом”. Метою Всеукраїнської вікторини є виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму, формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом, та утвердження загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління.

Серед учнів 1-4 класів призерами вікторини стали:

• Гуслистий Норман, учень Солонянської СЗШ №1 (1-ше місце);
  • Федосова Настя, учениця Надіївської філії (2-ге місце);
  • Пайос Дмитро, учень Тритузнянського НВК (3-тє місце).

Серед учнів 5-9 класів призові місця вибороли:

• Васільєв Назар, учень Солонянської СЗШ №2 (1-ше місце);
  • Талах Олександра, учениця Тритузнянського НВК (2-ге місце);
  • Лимар Богдан, учень Аполлонівської НСЗШ (3-тє місце).

Вітаємо переможців вікторини та бажаємо успіхів в обласному етапі змагань! Спортсмени можуть бути не тільки сильними і витривалими, а ще й розумними, що і продемонстрували учасники Всеукраїнської вікторини „Знавець олімпійського спорту”.