Солонянський район, Дніпропетровська область

Зимовий період перевезень ставить додаткові вимоги для всіх учасників дорожнього руху.

Посилення вітру, снігова хуртовина може спричинити:

руйнування опор, дерев, рекламних щитів та інших конструкцій;

пошкодження у системі електромереж та лініях телефонного та телеграфного зв’язку;

припинення водо- та теплопостачання;

замети на автошляхах з частковим або повним припиненням руху автомобільного та залізничного транспорту.

Враховуючи складні погодно-дорожні умови, транспортним компаніям рекомендовано скорегувати графіки перевезень таким чином, щоб уникнути виїзду транспорту в пікові періоди аварійно небезпечності.

Водіям потрібно приділити особливу увагу:

- дотриманню безпечної швидкості та дистанції руху;

- справності приладів освітлення;

- наявності відповідних протекторів шин;

- при можливості відмовитися від виїздів на власному автомобілі.

Шановні водії, якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію на території Дніпропетровської області звертайтеся по допомогу до служби автомобільних доріг за телефонами: +380 (56) 234 16 84, +380 (56) 246 94 10, моб. +380 (96) 874 47 30, +380 (66) 682 58 90.

В разі необхідності звертайтеся до рятувальної служби за номером 101.

Відділ з питань цивільного захисту

та мобілізаційної роботи

виконавчого комітету селищної ради