Тривають аварійно-відновлювальні роботи по оновленню мережі вуличного освітлення в Солонянській громаді

В рамках поточного ремонту мережі вуличного освітлення в Солонянській громаді проведено профілактичне обслуговування повітряних ліній зовнішнього освітлення. Замінено світильники зовнішнього освітлення з люмінісцентними лампами.

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми"

Повідомлення про планову діяльність щодо об'єкту "Нове будівництво птахоферми за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська СТГ, смт Солоне, вул. Степова, 5. Майданчик №2", яке оприлюднено в єдиному реєстрі з ОВД за реєстраційним номером справи 20237310845.