Міністерство юстиції інформує

Змінили прізвище чи ім'я, втратили паспорт або він став непридатним? – У таких випадках зверніться до Центру надання адмінпослуг, підрозділу Державної міграційної служби чи до центру “Паспортний сервіс” з пакетом необхідних документів.

Уряд розширив перелік адмінпослуг, які надаються через ЦНАП

Мінцифра працює над тим, щоб громадяни могли отримати всі адміністративні послуги в єдиному місці — у ЦНАП. Тому команда Мінцифри спільно з експертами проєкту SURGe взяли участь у підготовці змін, розроблених Мінсоцполітики, до переліку адмінпослуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП.

Як підписати заяву єМалятко

Як підписати заяву єМалятко? Чи достатньо підпису одного з батьків? Ділимося порадами з батьками, які тільки планують зареєструвати народження дитини на порталі Дія .