Як отримати лікарняний дистанційно?

Нагадуємо, що українці мають можливість залишатися вдома за наявності симптомів цих хвороб і звернутися до лікаря для оформлення лікарняного дистанційно.

Як отримати безоплатні ліки при діабеті ІІ типу?

Цукровий діабет ІІ типу - це комплексне хронічне захворювання, яке виникає, коли організм не може виробляти достатню кількість інсуліну або ефективно використовувати його. Люди з діабетом ІІ типу потребують лікування, щоб контролювати рівень інсуліну та цукру в крові.

Відбувся навчальний захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад»

У Львові відбувся захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад», де 48 управлінців лікарень та представники органів місцевого самоврядування розвивали soft skills та вчилися будувати партнерства!

31 січня о 09:00 в Солонянській лікарні відбудеться прийом мобільної бригади "Фонду народонаселення ООН в Україні"

У середу, 31 січня, о 09:00 в КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради на другому поверсі консультативно-діагностичної поліклініки в кабінеті №22, буде проводити прийом мобільна бригада Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine. Консультацію надаватиме лікар гінеколог; обстеження УЗД органів малого тазу, УЗД щитоподібної залози - безкоштовно.

Тимчасово на період відновлення мобільного звʼязку в ЕСОЗ будуть внесені зміни щодо формування електронного рецепта

На період кризи сповіщення із номером та кодом рецепта не будуть надходити пацієнтам усіх операторів мобільного звʼязку. Натомість відтепер інформаційна довідка буде містити код погашення, який потрібен для відпуску ліків фармацевтом в аптеці.