Які цукрознижувальні препарати входять до програми "Доступні ліки" - роз'яснення від НСЗУ

У програму реімбурсації “Доступні ліки” входять таблетовані форми лікарських засобів для людей з цукровим діабетом II типу. Зокрема, три міжнародні непатентовані назви (МНН) цукрознижувальних препаратів:

Які лікарі виписують рецепти на "Доступні ліки"? Роз'яснення від НСЗУ

Програма реімбурсації "Доступні ліки" спрощує доступ до лікарських засобів та зменшує фінансове навантаження на пацієнтів із хронічними захворюваннями. У 2024 році програма включає понад 500 найменувань ліків та медичних виробів, які пацієнти отримують безоплатно або з частковою доплатою.

28 квітня День працівників швидкої допомоги

28 квітня відзначається День працівників швидкої допомоги. Саме вони першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, у будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим.

Календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій

Цього тижня ми відзначаємо Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу Міністерство охорони здоров'я України нагадує про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

Солонянська громада готується до запуску сучасного кол-центру в лікарні

Наша громада одна із 8 громад України, яку в рамках проєкту від GIZ Ukraine відібрано для створення кол-центру та впровадження сервісного підходу до обслуговування пацієнтів. Разом з партнером «100% життя» - Мережа ЛЖВ GIZ Ukraine допомагає перетворити реєстратури старого типу на сучасні приймальні та кол-центри.

НСЗУ презентувала електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”

НСЗУ Національна служба здоров'я України презентувала новий електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”. Його розробила команда Академії НСЗУ разом з експертами Національної служби здоров’я України.

Нові можливості чат-боту "Буду мамою"

Чат-бот “Буду мамою” поповнився відповідями на поширені питання майбутніх матусь. Щоб швидко дізнатися необхідну інформацію, скористайтеся зручним для вас месенджером: