COVID-сертифікат у Дії відображатиметься 1,5 року від дати щеплення

З 5 квітня 2022 року COVID-сертифікати в Дії мають новий термін відображення. Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством цифрової трансформації та НСЗУ ухвалили рішення не видаляти з Дії цифровий сертифікат про вакцинацію проти СOVID-19 протягом 545 днів від дати щеплення.

Відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти

У п’ятницю, 8 квітня, у приміщенні Солонянської селищної ради відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Обговорили питання закінчення навчального року, підготовки до наступного року та інші робочі питання.

Допомога для чотирилапих

Серед гуманітарної допомоги, яку отримала Солонянська громада від Асоціація малих міст України, крім інших, необхідних в нинішній ситуації речей, був корм для тварин. Дізнавшись, що лише кілька днів тому вивезли велику кількість домашніх тварин із Харкова до КП Зооконтроль Дніпропетровської міської ради і ще не встигли організувати придбання для них корму, вирішили перенаправити допомогу саме туди.

Міністерство охорони здоров'я надає роз'яснення: Як оформити лікарняний під час війни?

Повномасштабне вторгнення росії в Україну вплинуло на всі сфери життя українців. З багатьма викликами нам довелося зіткнутися вперше. Зокрема, і в медичній сфері. Одне з найпоширеніших запитань, які надходять до нас від українців, стосується порядку оформлення листків непрацездатності під час війни.