Інформуємо про проведення громадського обговорення про перейменування вулиць в населених пунктах Солонянської громади

Інформуємо про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо найменування (перейменування) населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території Солонянської громади.

Рішення про визначення переможця конкурсу щодо виконання послуг на здійснення операцій і збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради № 132 від 21.03.2024

Поради від Всеукраїнської програми ментального здоров'я як підтримати себе під час весняної хандри

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я. Тому, навіть якщо сонце вже б’є променями в вікно, бути не в доброму гуморі навесні – нормально.