У Дніпровському Центрі ветеранського розвитку надають юридичну і соціальну підтримку, а також консультують щодо працевлаштування

Центр ветеранського розвитку при Університеті митної справи та фінансів у місті Дніпро відкрито у червні минулого року. Він став першим закладом у мережі, яку розвиває Мінветеранів в межах сприяння реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей у мирне життя шляхом розвитку професійних навичок, перекваліфікації, наданні допомозі у працевлаштуванні тощо. Тут можна отримати необхідну соціальну, юридичну та іншу допомогу.

Талановита молодь – майбутнє України

Учениця 8 класу Солонянського ліцею Ксенія Алєксєєва під керівництвом учителя історії Юрія Валерійовича Козила, взяла участь у Міжнародному щорічному літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 5-8 класів на тему: "Воїн ЗСУ. Хто він?", "Образ сучасного українського воїна". Організатор конкурсу - Науково-дослідний інститут українознавства.

У Києві відбувся дводенний воркшоп у форматі Training Camp «Впровадження шкільного громадського бюджету в українських громадах»

12 керівників закладів освіти нашої громади долучились до тренінгового табору з впровадження шкільного громадського бюджету, що проходив у місті Київ.