12 керівників закладів освіти нашої громади долучились до тренінгового табору з впровадження шкільного громадського бюджету, що проходив у місті Київ.

Шкільний громадський бюджет (#ШГБ) – це потужний цифровий інструмент молодіжної участі, який формує і виховує свідомого громадянина. Завдяки цьому інструменту учні вчаться формувати ідеї, ініціювати, розробляти та створювати проєкти.

Впевнені, що Шкільний громадський бюджет допоможе сформувати активну молодь з критичним мисленням, яка братиме участь у розвитку громад та українського суспільства.

Організаторами проєкту є Рада Європи: громадська участь та швейцарсько-українська Програма EGAP, яка виконується Фонд Східна Європа. Опановувати всі інструменти ШГБ допомагали тренери Олексій Коваленко Olesya Arkhypska, Максим Лукінюк, Людмила Гончаренко. Про тонкощі голосування на платформі e-Dem говорила Oleksandra Radchenko.

Вже зовсім скоро в школах нашої громади для учнів та учениць розпочнуться навчальні тренінги з підготовки проєктних ідей Шкільного громадського бюджету. Будуючи день сьогоднішній- готуємо день завтрашній!

Форум розвитку громадянського суспільства