Дніпропетровська філія «Газмережі»: як діяти, якщо при оплаті за розподіл газу не вказали особовий рахунок

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує: під час оплати за послугу з розподілу природного газу споживачам області важливо обов’язково вказувати свої дані. Бувають ситуації, коли клієнти філії не зазначають особовий рахунок, і через це платіж складно знайти. А тим часом в особистих кабінетах не зникає сума до сплати.

Вакантна посада головного спеціаліста фінансового відділу Солонянської селищної ради

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Солонянська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Солонянської селищної ради – 1(одна) штатна одиниця.