Фото без описуСьогодні, 10  січня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось перше цьогоріч  засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 20 заяв  від осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

11 осіб  (44 500,00 грн) - на лікування, післяопераційну реабілітацію,

2 особи (2 000,00 грн) - на вирішення соціально-побутових питань

7 осіб  (11 000,00) – особам з інвалідністю

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 57 500,00 грн. із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.