Фото без описуСьогодні, 11 січня, в Солонянській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради». Нагадуємо, що бажання брати участь у конкурсі виявив лише один претендент – Гамота Андрій Петрович.

Кандидат на посаду представив свою презентацію проєкту програми розвитку закладу на один і п’ять років та відповів на запитання членів комісії. За результатами проведеного конкурсу переможцем на посаду директора КЗ «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради» визнано Гамоту Андрію Петровича.

Вітаємо Андрія Петровича і бажаємо успіхів та наснаги у втіленні своїх перспективних планів, відчуття задоволення від їх запровадження. Творчих Вам злетів та радості від перемог.