Сьогодні, 14 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено 44  проєкти рішень, що стосувалися затвердження плану роботи виконкому на І півріччя 2022 року, погодження та внесення змін до ряду місцевих цільових програм, погодження внесення змін до показників селищного бюджету на  2021 рік, погодження показників селищного бюджету на 2022 рік, затвердження висновків про доцільність  позбавлення батьківських прав, вартості харчування дітей у закладах освіти, призначення управителя багатоквартирних будинків на території Солонянської селищної ради тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.

Питання виконкому будуть передані на розгляд постійних комісій для подальшого винесення на сесію Солонянської селищної ради.