Сьогодні, 6 грудня 2021, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулася робоча зустріч керівництва громади із головами постійних комісій, старостами старостинських округів стосовно питань формування місцевого бюджету 2022 року та підведення підсумків роботи виконавчого комітету селищної ради у 2021 році.

На початку зустрічі селищний голова Михайло Копейко привітав присутніх з прийдешнім святом – Днем працівників місцевого самоврядування і вручив подяки головам постійних комісій за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

Водоп’яновій Лілії Миколаївні;

Зайвому Олександру Романовичу;

Остапчуку Миколі Гійовичу;

Придатьку Сергію Павловичу;

Сидоренку Геннадію Васильовичу.

Про фінансування старостинських округів у 2021 році за рахунок коштів з місцевого бюджету та залишків освітньої субвенції розповіла перша заступниця селищного голови Ірина Грекова. Вона також акцентувала на тому, що кожен старостинський округ громади, без винятку, повинен фінансуватися на належному рівні, а для забезпечення відкритості, підзвітності діяльності селищної ради та доступності для кожного мешканця дана інформація має обов’язково бути висвітлена на офіційному веб-сайті громади та донесена старостою мешканцям округу.

Начальник фінансового відділу селищної ради Світлана Горпиняк проінформувала учасників зустрічі про формування селищного бюджету Солонянської селищної територіальної громади на 2022 рік за рахунок власних надходжень.

Підвів підсумки наради селищний голова, який запевнив присутніх про те, що виконавчий комітет, депутатський корпус апарат Солонянської селищної ради організують свою роботу таким чином, щоб був почутий та врахований голос кожного жителя територіальної громади.