ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 червня та 1 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Липневий перерахунок пенсії та корисні поради щодо житлових субсидій

На питання про індексацію пенсій, сервіси вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, спрямовані на надання послуг з отримання житлових субсидій, та вплив наявних боргів за оплату житло-комунальних послуг на призначення житлової субсидії відповідає начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Що робити в разі аварії на Запорізькій АЕС

У Запорізькій області, в степовій зоні, на південному березі Каховського водосховища поруч з містом Енергодар розташована Запорізька атомна електростанція відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електростанція» ДП НАЕК «Енергоатом». Складається з шести атомних енергоблоків потужністю по 1 млн кВт        (1 ГВт) кожний. Загальна генеруюча потужність Запорізької атомної електростанції 6000 МВт (6 ГВт).

Ми за безпечний відпочинок на воді

Купання та плавання – це яскравий, корисний й активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей, якщо не дотримуватися правил безпечної поведінки.

Освітянський тил продовжує передавати смаколики нашим воїнам на передову

Продовжуємо працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкорте передали смаколики, продукти харчування, засоби гігієни та воду на передову. Щиро дякуємо усім, хто долучається!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 28 та 29 червня