З квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом

Міністерство охорони здоров'я України нагадує, що з квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом. Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів та підлягають відпуску за рецептом лікаря.

Як отримати Пакунок малюка

Інформаційно-консультативний центр з питань соціального захисту населення Дніпропетровської обласної ради інформує як отримати Пакунок малюка.

Уряд запустив єдину платформу допомоги врятованим від війни українцям

Уряд запустив Платформу допомоги врятованим – онлайн-майданчик, де зібрана вся інформація для отримання різних видів допомоги постраждалим від насильства, пов’язаним з війною. Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом.

Запрошуємо на захід з нагоди передачі спеціалізованого транспортного засобу від БФ "Право на захист"

Відділ соціального захисту населення запрошує внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади на захід з нагоди передачі спеціалізованого транспортного засобу від Благодійного Фонду "Право на захист", який відбудеться 17 березня 2023 року об 11:00 год., за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна 3 (площа відділу освіти/Солонянської мистецької школи).

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 березня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.