ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 та 8 березня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ

Україна готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 6 березня

Уряд затвердив новий Порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

Потерпаєш від домашнього насильства - дій!

Інформаційно-консультативний центр з питань соціального захисту населення Дніпропетровської обласної ради інформує - потерпаєш від домашнього насильства - дій!

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування: зміни в законодавстві

Коли підходить час призначати пенсію, дехто із розчаруванням дізнається, що вік для виходу на пенсію настав, а відповідного страхового стажу не набуто. Пенсійний фонд України завжди радить подбати заздалегідь про набуття страхового стажу за рахунок легалізації працевлаштування. Також є можливість укласти договір про добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.