ФАО запрошує малих фермерів зареєструватися в ДАР для отримання насіннєвого матеріалу

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році.

Прощання з Героєм Олександром Строменко відбудеться завтра, 2 березня, об 11:00 у селі Гончарка

Прощання з Воїном-Героєм Олександром Володимировичем Строменко, який загинув 24 лютого від рук окупантів, відбудеться завтра, 2 березня, об 11:00 за адресою с. Гончарка, вул. Комарова, 64.

Відбулось засідання конкурсної комісії на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Солонянської громади

Вчора, 28 лютого, відбулось засідання конкурсної комісії на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Солонянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 5 березня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.