Вчора відбувся благодійний ярмарковий продаж на підтримку Збройних Cил України

Вчора в приміщенні селищної ради відбувся благодійний ярмарковий продаж на підтримку Збройних сил України. Кожен охочий мав можливість придбати сувеніри, святкові прикраси, обереги і різдвяні віночки, виготовлені гуртківцями КЗПО , а також поласувати домашніми варениками та смаколиками.

Пенсійний фонд України інформує: Особистий кабінет спеціаліста надавача ЖК послуг

Для надання якісних послуг з призначення та виплати субсидій всім постачальникам (надавачам) комунальних послуг, а саме: виконавцям комунальних послуг, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків необхідно зареєструватись до 01.01.2023 на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

Міністерство цифрової трансформаці України повідомило, що відтепер вся необхідна інформація про життєві ситуації та держпослуги на одному сайті. Зібрали все необхідне для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та шукачів роботи. Детальніше https://bf.diia.gov.ua/

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» розробили брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям»

Війна шкодить здоров’ю дітей та дорослих — і фізичному, і психічному. На жаль, внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну багато дітей отримали травми та поранення, які призвели до інвалідності.