Разом – ми сила! І знову - все для підтримки ЗСУ!

До Дня захисника і захисниці України передали нашим Героям на передову пиріжки, смаколики, консервацію, каву, чай, продукти харчування, теплі речі, речі першої необхідності та ще багато всього. Також передали щирі малюнки, листи та обереги для воїнів, які підготувала малеча нашої громади. Кожен малюнок – наповнений вірою в нашу Перемогу та вдячністю нашим Героям. Віримо, що ці малюнки, обереги та продукти ще більше підбадьорять та підтримають дух українських воїнів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 жовтня

До уваги мешканців громади! З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт 18 жовтня планується відключення електроенергії на деяких вулицях у селах Гайдамацьке, Привільне та селищі Надіївка. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру: Для стаціонарних телефонів:

Дякуємо усім, хто долучився до акції "Посилка воїну"! Вже завтра всі зібрані речі передадуть нашим хоробрим захисникам

Друзі, протягом тижня бібліотеки нашої громади проводили акцію «Посилка воїну», де кожен бажаючий мав змогу долучитися та підтримати наших захисників.

У громаді відбулось покладання квітів до пам'ятного знаку Героїв АТО

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі. Це свято подяки всім захисникам України, і всім тим, хто своїми діями, так чи інакше, захищають Україну, виборюють своєму народові мирне майбутнє.