Укрпошта запрошує на роботу

Нагадуємо, що починаючи із 1 жовтня Солонянська громада долучається до проєкту «Пересувне відділення Укрпошти». Спеціальний автомобіль буде приїздити до населених пунктів нашої громади за встановленим графіком та надавати поштові та інші супутні послуги безпосередньо у населеному пункті.

Детально від МОЗ: Які ліки можна безоплатно отримати при лікуванні у стаціонарі та амбулаторно

Повномасштабна війна, розв’язана російською федерацією, не тільки нищить інфраструктуру України, позбавляє життя її захисників і захисниць, а й відбивається, на жаль, на стані здоров’я – фізичного чи психічного – майже кожного українця.

Поради від YASNO: Передавайте показання електролічильника вчасно. Це допоможе отримувати рахунки з корректними сумами до сплати

Передача показань електролічильника займає усього кілька хвилин на місяць. Та саме від цього залежить сума у вашому рахунку. При своєчасній передачі показань нарахування здійснюються за фактичне споживання, в інакшому випадку – на основі середньодобового споживання.