Відбулось покладання квітів з нагоди Дня Української Державності

Сьогодні ми вперше відзначаємо День Української Державності. Це нове свято нашої держави, мета якого - утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, що коріннями сягає часів заснування Києва. З нагоди свята відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченка та пам’ятного знаку героїв АТО.

З Днем Української Державності!

Сьогодні, 28 липня, наша країна вперше відзначає нове свято – День Української Державності. Воно покликане сприяти утвердженню спадковості понад тисячолітньої історії української держави та захисту національних інтересів України.

Солонянська громада долучилась до проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» (“Education in Emergencies”)

Солонянська громада – одна із 8 громад Дніпропетровщини, яка долучилась до надважливого та актуального проєкту сьогодення «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» (“Education in Emergencies”). Проєкт за підтримки британської організаці Street Child реалізує благодійна організація Благодійний Фонд «За Майбутнє України». Адже психологічне та емоційне здоров’я майбутніх Українців – важливий пріоритет для соціального фронту в жахливій повномасштабній війні з росією.

Фонд соціального страхування україни інформує: відповіді на поширені запитання працівників в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат українцям.

Цифровізація Солонянської громади

Сьогодні в рамках реалізації Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа, Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Солонянської селищної ради отримав 6 пристроїв для зчитування та запису ID–карток (паспортів). Ця процедура дозволить легко та доступно отримати найголовнішу інформацію про власника документа, а саме: