Солонянська громада – одна із 8 громад Дніпропетровщини, яка долучилась до надважливого та актуального проєкту сьогодення «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» (“Education in Emergencies”). Проєкт за підтримки британської організаці Street Child реалізує благодійна організація Благодійний Фонд «За Майбутнє України». Адже психологічне та емоційне здоров’я майбутніх Українців – важливий пріоритет для соціального фронту в жахливій повномасштабній війні з росією.

Координатори проєкту від нашої громади із 27 по 29 липня беруть участь у навчальному тренінзі, на якому оволодівають методиками психо-емоційної підтримки. Незабаром ці методики вони почнуть надавати дітям нашої громади.

Дуже радіємо, що команду освітян Солонянщини відібрано до проєкту! вдячні за нові знання та можливості! Дякуємо усім організаторам за нові знання та можливості! Працюємо спільно заради наших дітей – нашого майбутнього, майбутнього вільної України!