У громаді перевіряють будівлі на наявність військових міток

Сьогодні, 26 лютого з 11:00, по Солоному та інших населених пунктах громади буде здійснена перевірка покрівель на наявність міток, які створені для військ російської федерації, квадрокоптером (літальним пристроєм).

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ!!!

Наразі вживаються всі першочергові заходи реагування із забезпечення безперебійного функціонування газо- енерго- та водопостачання на території громади. Поліція контролює та забезпечує публічний правопорядок.

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці Солонянської громади, закликаємо користуватись лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати дані про пересування та місця дислокацій українських військових та техніки, місце розгортання блокпостів. Також важливо не запускати квадрокоптери, дрони, безпілотні літальні апарати, оскільки до них буде застосовано військову техніку.

Чекають на донорів

На Дніпропетровщині діє мережа закладів для збору крові добровільних донорів. Ними можуть стати здорові люди віком від 18 років та вагою понад 50 кг.

Щиро вітаємо з днем народження!

Щиро вітаємо сьогоднішніх іменинників. Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров'я та впевненості у завтрашньому дні!