Наразі вживаються всі першочергові заходи реагування із забезпечення безперебійного функціонування газо- енерго- та водопостачання на території громади. Поліція контролює та забезпечує публічний правопорядок.

Адреси бомбосховищ та протирадіаційних укриттів ми публікували в попередніх дописах. За потреби прямуйте по зазначеним адресам.

Організовано волонтерську роботу з надання допомоги нашим військовим та переселенцям. Громадяни, які бажають долучитися та надати посильну допомогу можуть звернутися за телефонами 066-48-57-444, 097-663-49-98 (Анна Заїка), 096-39-32-867 (Олеся Кузьменко). Настоятель Покровської церкви у смт Солоне Микола Марчук організував збір коштів для потреб Збройних Сил України та переселенців - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007071164267

Дотримуйтесь режиму комендантської години та не перебувайте на вулиці з 22:00 години до 06:00 годину ранку.

Тож підготуйте всі необхідні речі у «тривожну валізу», слідкуйте за сповіщеннями і новинами, а головне - зберігайте спокій.

Наразі ситуація в області контрольована органами влади, військовиками та правоохоронцями. До територіальної оборони записується дедалі більше людей.