Стартував проєкт «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню"

Днями на базі Центр активності громадян Солоне стартував новий проєкт «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню", який реалізує громадська організація Об'єднання психологів та психоаналітиків "ВЗАЄМОДІЯ".

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 2 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 серпня

28 липня наша країна відзначає День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, наша країна вдруге відзначає День Української Державності. Це свято покликане сприяти утвердженню спадковості понад тисячолітньої історії української держави та захисту національних інтересів України.