Днями на базі Центр активності громадян Солоне стартував новий проєкт «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню", який реалізує громадська організація Об'єднання психологів та психоаналітиків "ВЗАЄМОДІЯ".

Учасниками тренінгу стали працівники Центру надання соціальних послуг. Всі разом вчилися стабілізувати свій стан під час стресу, моніторити стан психічного здоровʼя та формувати навички стресостійкості. Окремо говорили про те як знизити рівень емоційного вигорання.

Вдячні всім, хто брав участь!

Програма реалізується в рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ "Програма ЄС Міцні Регіони - Спеціальна програма підтримки України" за фінансової підтримки Європейського Союзу та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини на тему «Тренінг зі стрес менеджменту».