Благодійна організація Надія і житло для дітей понад 20 років роботи в Україні впроваджує проєкти й програми, спрямовані на реалізацію права кожної дитини на виховання в сімейному середовищі.

Щиро дякуємо працівникам цієї благодійній організації, завдяки яким отримали значну підтримку дві патронатні сім’ї, що функціонують на території нашої громади та надають послугу патронату дітям, які цього потребують.

Родини отримали необхідні матеріали для покращення умов проживання дітей, проведення ремонту, добудови нових кімнат, електротехніку та сантехніку, а саме: вхідні двері у будинок, насосну станцію, ламінат, газобетонні блоки, суміші для будівництва, дошки та брус, пароізоляцію, гідроізоляцію, плити мінераловатні, гіпсокартон, дроти та інші необхідні речі.

Також безмежно вдячні за такий необхідний для навчання планшет для дитини, яка перебуває під опікою!

Шановні партнери, ваша професійна підтримка та турбота є невичерпним джерелом надії та опори для нашої спільної місії – підтримка та допомога тим, хто цього потребує!