Війна внесла свої корективи в усі сфери життя. Освіта також не стала винятком. Головне питання сьогодення – як забезпечити якісну освіту в умовах війни?

Солонянщина – одна із 8 громад Дніпропетровщини, яка долучилась до реалізації українсько-англійського проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій», який реалізовується у співпраці з благодійним фондом «За майбутнє України» та за підтримки британської організації Street Child.

Завдяки участі в цьому проєкті, освітяни пройшли навчання та опанували питання психологічної допомоги дітям в умовах стресових ситуацій, невідкладної психологічної допомоги, соціально-емоційного та етичного навчання (СЕН) і основи його впровадження. А матеріально-технічна база «Центру дитячо-юнацької творчості» поповнилась планшетами, навушниками, сучасними меблями, мультимедійним проектором, екраном, канцелярським приладдям, різноманітними розвиваючими іграми тощо.

У Солонянському ліцеї облаштовано дитячий простір, де дітлахи можуть із користю та задоволенням, а, головне, у безпеці проводити свій вільний час, розвиватись та навчатись, опановувати нове та цікаве. Тож запрошуємо усіх бажаючих!

Висловлюємо щиру подяку керівнику проєкту #ElenaLuchko, #БлагодійномуФондуЗамайбутнєУкраїни та #британськійорганізаціїStreetChild за матеріальну підтримку в облаштуванні дитячого простору!

Працюємо спільно заради наших дітей – нашого майбутнього, майбутнього вільної України!