Завдяки співпраці з міжнародними партнерами, Солонянська селищна рада отримала допомогу від європейських партнерів - Програми GIZ в межах реалізації проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України». Ми отримали 2 потужні мобільні станції зарядки Bluetti PowerOak.

Ці станції є альтернативою звичайним дизельним/бензиновим генераторам і можуть бути джерелом живлення для підзарядки гаджетів мешканців нашої громади під час відсутності електропостачання.

Вкотре щиро дякуємо нашим партнерам за допомогу та підтримку, за солідарність з Україною та допомогу Солонянській громаді!

Нагадаємо, Проєкт «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ GmbH.

Спільними зусиллями долаємо усі виклики.