Допомагати справді необхідними речами – надзвичайно важливо й відповідально

Наша громада продовжує отримувати допомогу в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Так, для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб, днями ми отримали 4 холодильники, 2 пральні машини, бойлер, столи, стільці та електрокип’ятильник.

Щиро вдячні нашим партнерам та всім причетним за таку потужну підтримку та допомогу, розуміння та чуйність до проблем внутрішньо переміщених осіб!

Дане обладнання закуповується та передається громадам у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр"ана-Центр за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Вдячні кожному, хто долучився до цієї важливої справи! Разом – ми справді сила!