ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

• Виконавчий комітет Солонянської селищної ради
  • 52400, Дніпропетровська обл.,смт Солоне, вул.Гагаріна,7
  • код за ЄДРПОУ – 40204292
  • категорія замовника – орган місцевого самоврядування

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):   Послуги з профілювання грунтових доріг, придорожніх смуг та територій, що потребують вертикального планування в населених пунктах Солонянської ТГ, код ДК 021:2015  45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Ідентифікатор закупівлі: — UA-2024-03-22-010714-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі:

180496,00 грн.(Сто вісімдесят тисяч чотириста дев’яносто шість грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Для розрахунку очікуваної вартості послуг з профілювання грунтових доріг, придорожніх смуг та територій, що потребують вертикального планування в населених пунктах Солонянської ТГ використовувались ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних послуг, розрахунку до кошторису на 2024 рік.  та ціна на відповідних закупівлях інших замовників, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «PROZORRO».

Розмір бюджетного призначення: передбачено кошторисом Солонянської селищної ради згідно рішення «Про бюджет Солонянської селищної територіальної громади на 2024 рік» №1591-38/8 від 21.12.2023.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

Вибір технічних і якісних характеристик предмета закупівлі обумовлений власними потребами замовника та дотримання норм чинного законодавства. Якість послуг здійснюється у відповідності до Галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних робіт загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», ДСТУ-Н Б В.3.2-5:2016 «Настанова з ліквідації вибоїн покриття нежорсткого дорожнього одягу автомобільних доріг» (далі - ДСТУ-Н Б В.3.2-5:2016), Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 54 від 14.02.2012 «Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів» та інших законодавчих актів.

При наданні послуг виконавець забезпечує безпеку руху транспорту і пішоходів відповідно до діючих нормативно-правових актів.

Виконавець зобов’язаний забезпечувати на місці надання послуг вжиття необхідних природоохоронних заходів, правил санітарної та протипожежної, екологічної безпеки, правил охорони праці, експлуатації техніки, а також техніку безпеки під час виконання робіт.